OFERTA

Inwestor zastępczy

Jeśli poszukujesz zaufanej i doświadczonej firmy inżynierskiej, która pomoże Ci zorganizować i nadzorować proces inwestycyjny w sektorze budowlanym, to z przyjemnością informujemy, że dobrze trafiłeś. Nasza firma Grupa Izoterm Sp. z o.o. to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Nasi inżynierowie i specjaliści są ekspertami w różnych dziedzinach, w tym w budowie obiektów kubaturowych, sieci i instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych oraz drogowych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę inwestycyjną, dopasowaną do potrzeb naszych klientów.

Nasz zespół składa się z inżynierów, architektów, inspektorów nadzoru oraz koordynatorów projektu. Wszyscy nasi specjaliści mają za sobą udane projekty z różnych sektorów, w tym mieszkaniowym, przemysłowym i komercyjnym. Współpracujemy również z grupą specjalistów z dziedzin prawa, finansów i ochrony zabytków, aby zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie.

W Grupie Izoterm Sp. z o.o. zawsze stawiamy na jakość i terminowość realizacji projektów. Nasze podejście jest indywidualne do potrzeb każdego klienta, a gwarantujemy pełne zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić pełne zadowolenie naszych klientów z naszych usług.

Jeśli szukasz profesjonalnego i doświadczonego partnera w branży budowlanej, który jest w stanie zaoferować kompleksową obsługę inwestycyjną, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów i specjalistów pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów inwestycyjnych.

Dlaczego my

Korzyści dla Twojej firmy

Zespół z ponad 20 letnim doświadczeniem

Posiadamy wiedzę i pełny zespół profesjonalistów od pracowników budowlanych przez inżynierów budowy
do projektantów w każdej branży w tym instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Pełna kontrola nad jakością prac

Zapewniamy naszym klientom pełną kontrolę nad jakością prac, dzięki czemu możemy mieć pewność, że projekt zostanie wykonany zgodnie z wytycznymi.

Profesjonalne doradztwo

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo, dzięki czemu mogą oni dokonać właściwych wyborów podczas całego procesu budowy.

Zajmiemy się całą dokumentacją

Analizujemy i opiniujemy kompletność jak i poprawność wszelkich dokumentacji formalno-prawnych.

Terminowość i oszczędność czasu

Mamy kontrolę nad całym procesem i jesteśmy w stanie zapewnić terminowość realizacji projektu. Nasz zespół działa skutecznie i efektywnie, co zapewnia terminowy czas budowy.

Realizacja zgodnie z wytycznymi i przepisami

Jako eksperci w dziedzinie budownictwa, dbamy o to, aby projekt był zgodny z wymaganiami prawnymi i był realizowany zgodnie z założonymi wytycznymi.

Zapraszamy do kontaktu
Siedziba główna
16-400 Suwałki
ul. Sejneńska 57
Oddział Białystok
15-688 Białystok
ul. Przędzalniana 8F