< Wróć do aktualności

Termomodernizacja w Krasnowie czas START!

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Krasnowie to kluczowa inwestycja, aby zapewnić placówce edukacyjnej sprawne i bezpieczne funkcjonowanie.

W ramach kontraktu wykonaliśmy już izolację fundamentów. Był to pierwszy krok do poprawy efektywności energetycznej budynku. Dzięki temu szkoła będzie zużywać mniej energii na ogrzewanie, co korzystnie wpłynie na środowisko i portfele.

Za nami również wymiana stolarki okiennej, która nie tylko poprawi estetykę, ale również zwiększy komfort termiczny wewnątrz szkoły, eliminując przeciąg i straty ciepła.

Obecnie trwają prace nad obróbką stolarki wewnątrz budynku oraz wykonujemy instalację odgromową, która zapewni bezpieczeństwo podczas burz i obniży ryzyko uszkodzeń – zarówno budynku, jak i sprzętu elektrycznego.

Pod koniec tygodnia zabieramy się za wymianę pokrycia dachowego – kolejny krok, aby poprawić izolację termiczną i zwiększyć ochronę szkoły przed warunkami atmosferycznymi.

Szkoła Podstawowa w Krasnowie staje się bardziej przyjaznym i bezpiecznym miejscem nauki. To inwestycja w przyszłość uczniów i środowiska w Gminie Sejny!

Zapraszamy do kontaktu
Siedziba główna
16-400 Suwałki
ul. Sejneńska 57
Oddział Białystok
15-688 Białystok
ul. Przędzalniana 8F