< Wróć do aktualności

Marcowe Płociczno-Tartak

Marzec upłynął błyskawicznie. To, jak szybko płynie czas, widzimy po wykonanych pracach. Jeszcze niedawno wbijaliśmy pierwsza łopatę, a dziś…

Na zewnętrznej ścianie szczytowej (od strony garaży) nasza ekipa skupiła się na montażu styropianu elewacyjnego, którego celem będzie zwiększenie efektywności energetycznej budynku. Dokładne i metodyczne klejenie styropianu gwarantuje to, że szkoła będzie cieplejsza zimą i chłodniejsza latem.

W kotłowni wykuliśmy już otwór na drzwi i przymierzamy się do wykonania dalszych prac instalacyjnych i wykończeniowych. Kolejnym etapem będzie wylanie chudego betonu – fundamentu pod dalsze prace wykończeniowe oraz instalacyjne w kotłowni.

Na piętrze skupiliśmy się na przygotowaniu ścian pomieszczeń sanitarnych pod przyklejenie płyt gipsowo-kartonowych. Równocześnie trwają prace związane z instalacją wentylacji oraz murowaniem ścianek działowych

Na drugim piętrze nasz elektryk kontynuuje układanie instalacji elektrycznej. Zapewnił nas, że każde pomieszczenie będzie odpowiednio zasilane i przygotowane na potrzeby przyszłych użytkowników. W tym samym czasie, nasza ekipa od dachu pracuje nad montażem pokrycia z płyt warstwowych.

Niebawem wrócimy z kolejnymi wiadomościami z naszej kroniki budowalnej.

Zapraszamy do kontaktu
Siedziba główna
16-400 Suwałki
ul. Sejneńska 57
Oddział Białystok
15-688 Białystok
ul. Przędzalniana 8F