< Wróć do aktualności

Uroczyste otwarcie teatru w Olecku

Uroczyście i symbolicznie 24 marca 2023 roku otwarty został zmodernizowany przez nas TEATR AGT w Olecku. Pomimo niedogodności wywołanych przez pandemię i wybuch wojny, kolejna realizacja może śmiało trafić do naszego portfolio. 

Parter został podzielony na dwie funkcjonalne części. Pierwsza z nich połączona jest funkcjonalnie z salą teatralną AGT. W jej skład wchodzą szerokie schody prowadzące do pomieszczenia sali, kotłowni i pomieszczenia składu oleju oraz klatka schodowa z drzwiami wejściowymi prowadząca do części zapleczowej sali AGT. 

Drugą część kondygnacji zajmuje klub, z wejściem głównym. Pomieszczenia klubowe to hall szatniowy, sala taneczna z antresolą, sala barowa, bar, oraz zaplecze kuchenne i sanitarne. Na pierwszym piętrze zlokalizowano salę teatralną AGT oraz związane z nią zaplecze składające się z trzech pokoi pełniących funkcje garderób i salek prób, pomieszczeń gospodarczych, oraz łazienki. Na drugim piętrze zlokalizowano reżyserkę, dwa pokoje w amfiladzie, dostępną z korytarza łazienkę, oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. 

Budynek wyposażony został w najnowocześniejszy sprzęt oświetleniowy, nagłośnieniowy i multimedialny.

Zapraszamy do kontaktu
Siedziba główna
16-400 Suwałki
ul. Sejneńska 57
Oddział Białystok
15-688 Białystok
ul. Przędzalniana 8F